
— Mana ierīce darbojas lieliski! — iesaucās jaunais Vinns, kāpdams' laukā*no kabīnes. — Vai redzēji, kā es pacēlos gaisā? Es gandrīz vai apdzinu balodi. Viss ir kārtībā, tēt! Nu, ko es teicu? Viss kārtībā!
— Bet ko tu esi atvedis līdzi? — jautāja tēvs.
Jauneklis paskatījās uz savu gūstekni un tūlīt atcerējās.
— Ā, tas ir tas baložu mīļotājs, — viņš sacīja. — Es domāju, ka polismeņi parūpēsies par viņu.
Pīters Vinns klusēdams paspieda dēlam roku un noglāstīja balodi, ko dēls bija iedevis viņam. Vēlreiz noglāstījis skaisto putnu, viņš teica:
— Izstādē dabūs pirmo godalgu.
